images/stories/logosait_new.jpg

 

За несправжній гурток з “Фітодизайну” вчительці Збаражчини загрожує тюрма

Прокуратурою Збаразького району Тернопільської області порушено кримінальну справу стосовно одного з керівників будинку дитячої та юнацької творчості за фактом привласнення бюджетних коштів відділу освіти райдержадміністрації у сумі майже 16 тис. грн.

Дослідчою перевіркою встановлено, що педагог упродовж 2007-2010 навчальних років, з метою незаконного заволодіння бюджетними коштами відділу освіти Збаразької РДА, умисно сформувала в будинку дитячої та юнацької творчості позакласний гурток «Фітодизайн» з учнів однієї із ЗОШ, 15 з яких про існування гуртка не знали і не відвідували. Водночас, мінімальна кількість учнів, необхідна для функціонування гуртка згідно з вимогами законодавства про освіту, повинна становити не менше 10 осіб.

Внаслідок цього у період з вересня 2007 року по серпень 2010 року керівнику гуртка безпідставно нараховано та виплачено бюджетні кошти в сумі 15,6 тис. грн., які вона привласнила.

Кримінальна справа порушена за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення майна, вчинене повторно). Педагогу загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.
На даний час у справі провадиться досудове слідство, повідомляє прес-служба прокуратури у Тернопільській області.

За матеріалами http://poglyad.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер