images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі буде велотур

В рамках року спорту та здорового способу життя в Україні та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України з 31 серпня по 8 вересня 2012 року Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України і партнерів фармацевтичної корпорації «Артеріум» проводять восьму Всеукраїнську велоестафету «Спорт для всіх єднає Україну!»

Основні її завдання – єднання усіх регіонів України шляхом пронесення символів державності – Державного прапору України та прапорів областей маршрутом велоестафети, об’єднання громадян регіонів України шляхом їх залучення до об’єднаної команди велоестафети, пропаганда серед населення здорового способу життя, адже велоспорт здобуває все більшої популярності у всьому світі, як екологічно чистий транспорт та один з улюблених усіма видів спорту, який чудово підходить для щоденних занять фізичною культурою і спортом. Велоестафета охопить усі регіони України та пройде за трьома маршрутами – це східний, який стартуватиме із м. Луганськ, південний, що вирушає із м. Севастополя та Одеси, та західний, що вирушає з м. Хмельницький, Вінниця та м. Тернопіль. 

10 учасників велоестафети стартуватимуть 31серпня цього року о 9 год. 30 хв. з Театрального майдану м. Тернополя та рушать за маршрутом велоестафети до Кам’янець-Подільського, Чернівців, Івано-Франківська,Ужгорода, Львова, Луцька, Рівного, Житомира аж до столиці нашої держави – м. Києва. На території кожної області до колони можуть приєднуватись усі бажаючі, що мають відповідну фізичну підготовку. Учасники естафети прямуватимуть маленькими містечками, селами та великими містами України, де до них приєднуватимуться по десять учасників. На шляху проходження велоестафети відбуватимуться спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи. Загальний кілометраж маршруту 5000 км. На останньому етапі велоестафети колона буде налічувати 350 учасників і сотні бажаючих що приєднаються до велоколони. 8 вересня з 13 до 19 години на Хрещатику відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту України та фінальна частина велоестафети. Для глядачів та гостей свята організатори та партнери пропонують цікаву розважальну та спортивну програми: вуличний баскетбол, настільний хокей, показові виступи представників федерацій з різних видів спорту та святковий концерт. Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!» є наймасовішим європейським велопробігом. Велотур дуже популярний, і важливий не тільки як спортивна подія, він має стати національною гордістю, ще одним поштовхом до спортивної самореалізації і здійснення мрій. Кожен учасник не тільки відчуває гордість за себе й своїх друзів, з якими він подолав таку велику відстань, але й вдячність численним вболівальникам, які допомагали їм долати труднощі й перешкоди, супроводжували своєю підтримкою протягом всієї подорожі.

За матеріалами http://biznesoblast.com

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер