images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі беркутівець стрибнув з мосту

Вкоротити собі віку спробував тернопільський правоохоронець зранку 22 серпня. Чоловік зістрибнув з мосту по вулиці Микулинецькій на проїжджу частину під ним.
На щастя постраждалий вижив. Про чоловіка, який лежить під мостом у калюжі крові, в редакцію повідомив читач. Він припустив, що бідолаха потрапив під колеса авто.

- Збили людину, чи що, - повідомив телефоном чоловік, який назвався Дмитром. - Молодий чоловік, одягнений нормально. Бачив там швидка підїжджала, не знаю чи живий.

Коли ми приїхали на вказаний міст, постраждалого вже не було. Чоловіка забрала швидка, бо після падіння він вижив. На місці працювали правоохоронці та експерти. Вони відмовились розповісти хто постраждав та з якої причини.

- Ми не можемо коментувати ситуації, -пояснив на місці слідчий міліції. - Єдине, що можу сказати — чоловік вижив. Зараз проводимо огляд місця.

У лікарні швидкої допомоги, куди доправили потерпілого, підтвердили, що пацієнт живий та госпіталізований в реанімаційне відділеня. Розповісти про особу чи травми відмовились.

В обласній міліції повідомили, що постраждалий — правоохоронець. За попередніми даними — чоловік скоїв спробу суїциду.

- Перевірка триває, - розповідає начальник відділу зв'язків з громадськістю обласної мілціції Петро Колісник. - Наші працівники встановлюють всі обставини та причини такого вчинку молодого чоловіка.

З власних джерел у правоохоронних органах нам стало відомо, що службу постраждалий правоохоронець ніс в “Беркуті”.

Нагадаємо, днями стало відомо про ще один трагічний випадок пов'язаний з “Беркутом” - до смерті побили одного з бійців спецпідрозділу. Трапилась біда біля одного з тернопільських нічних клубів.

"20 хвилин"

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер