images/stories/logosait_new.jpg

 

Шевченківські дні розпочались в Тернополі

В Тернополі проведуть ряд заходів, які присвячені 201 річниці від дня народження Тараса Шевченка. У переліку – перегляд документальних фільмів про життя Кобзаря, концерти, художні читання та літературно-мистецькі свята.

Зокрема, 9 березня о 15 год. в Українському домі «Перемога» виступить хор ім. І.Кобилянського. Вхід вільний.

«Кожне покоління перечитує Кобзар по своєму і знаходить для себе головні цитати. Для нашого покоління буде актуальною цитата «Борітеся, поборите». Сергій Нігоян в перші дні Революції на Майдані Незалежності в Києві читав Шевченка «Кавказ». Ми з цими словами йдемо і боремось з ворогом на Сході України. Саме ці слова мають бути ключовими у проведенні будь-яких реформ та змін, які повинні відбутись сьогодні в Україні», - зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Нагадаємо, що до дня народження Шевченка у Тернополі відремонтували фундамент пам’ятника Кобзаря у сквері біля театру. Окрім цього, впродовж останніх років зазнав чимало змін і сам сквер. Там було замінено бруківку, відремонтовано сходи, оновлено вуличне освітлення, проведено благоустрій, встановлено додаткові лавки та урни.

Міська рада

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер