images/stories/logosait_new.jpg

 

Сьогодні в парку Шевченка спостерігатимуть зорепад

У ніч з 12 на 13 серпня збирають тернопільську молодь у парку ім. Шевченка, щоб подивитися на зорепад метеоритного потоку Персеїди, пише сайт Культурно.

Найбільшої активності зорепад досягне 13 серпня перед світанком, близько 4 години ранку. Захід розпочинається 12 серпня о 22.00 год.2014

Під час зорепаду активісти міста Тернополя внесуть різноманіття у звичний перегляд небесних об’єктів. Для того, щоб створити приємну та невимушену атмосферу, під час спостереження молодь буде співати свої улюблені пісні під гітару, зачитувати вірші відомих українських та зарубіжних поетів, можливо й авторські твори, слухати неймовірні історії та легенди про подорожі, зірки, космос і кохання.

qPYAOaaGJQ81
Тернополяни зможуть не лише поглянути на астрономічне диво, а й знайти нових друзів, поділитися власними розповідями з іншими, долучитися до активістів міста.Єдине, що потрібно взяти із собою – каремати чи пледи, щоб зручно розташуватись на так званих «Єлісях».
зоряне небо тернопіль

Організатори : громадська організація «Молодіжне об’єднання «Файне місто» спільно із  громадськими організаціями «ФРІ» та «AIESEC».

Контакти : Іван Омелян, тел. 098 376 5883

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер