images/stories/logosait_new.jpg

 

Лоліта назвала Крим Україною, а Геращенка – п*дарасом

Співачка Лоліта, якій заборонили в’їзд на територію України у квітні 2017-го року, дала відтоді перше інтерв’ю українським журналістам.

У ньому артистка заявила, що для неї Крим досі Україна, та пояснила, чому у 2015-му році вона їздила до Керчі не через український кордон, а через Москву.

Крім того, в інтерв’ю Світлані Крюковій на YouTube Мілявська поділилася думкою стосовно ситуації з українськими артистами в Росії та назвала екс-радника МВС Антона Геращенка підарасом.

Лоліта у Москві дала інтерв'ю українській журналістці

Говорячи про заборону з’являтися в Україні, Лоліта зізналася, що одразу після того інциденту з потягом, коли прикордонники її пересадили у зворотному напрямку, вона дуже переживала. Утім, тепер дивиться на все це зі сміхом.

"Я не брала участі у жодній державній акції, жодному політичному концерті, не їздила разом із президентом оспівувати оду Криму, не брала участь у виборчій кампанії", - заявила співачка.

На запитання ведучої, чому тоді вона поїхала до окупованого півострова не за законом України, а через Росію, Лоліта сказала:

"Я - громадянка Росії. Я в'їхала за своїм паспортом на ту територію, яку Росія зараз вважає своєю. Для мене Крим – це, як і раніше, Україна, в душі. Я спілкуюся з Кримом. Але всі ці правила в’їзду – штучні. Я не думала і навіть не збираюся думати про це. Для мене це маячня"..

"Для мене Крим - це Україна, в душі"

Також артистка припустила, що заборонили в’їзд саме їй, бо прогнозували великий резонанс, адже вона – нестандартна фігура у шоу-бізнесі.

Тут Крюкова згадала про Антона Геращенка, якого Лоліта у пориві гніву після заборони СБУ назвала ставлеником Кремля. Ведуча повідомила співачці, що саме Геращенко є творцем сайту "Миротворець", до якого вони обидві занесені.

"Геращенко - гей, прізвисько Антоніна. Мені мої друзі з Німеччини про нього розповіли.  Хоча слово підарас йому краще пасує", - сказала Лоліта.

Крюкова показала Лоліті відео, на якому Геращенко вилизував тарілку десь у ресторані, та розказала про картину під назвою "Лизоблюд", яку продали на аукціоні, і одну з копій придбав Добкін для Онищенка

Крюкова також не могла не запитати Мілявську про ситуацію з українськими артистами, які вибрали для себе російську сцену, на кшталт Ані Лорак і Світлани Лободи. Однак Лоліта пояснила це лише затребуваністю співачок та бажанням заробітку, і не більше.

Також артистка зауважила, що попри всі видимі конфлікти у пресі, український та російський шоу-бізнес продовжує співпрацювати на рівні композиторів, продюсерів та постановників, і всі чудово їздять один до одного з Києва до Москви і навпаки.

До речі, ротація пісень Лоліти в Україні не заборонена досі. Про це повідомила сама співачка. Особливо її творчість полюбляють у київських гей-клубах та на травесті-шоу

Нагадаємо, у листопаді стало відомо, що Лоліта заповіла після смерті частину її відвезти в Україну.

Стоп-кадри з відео на YouTube

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер