images/stories/logosait_new.jpg

 

Для нового кліпу "Океан Ельзи" запросив 400 прихильників та американського режисера

Гурт "Океан Ельзи" із розмахом зняв свій другий кліп на пісню "Стріляй" з нового альбому, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Кліп на пісню "Стріляй" - це історія любовного трикутника. Події розгортаються у цирку 30-х років минулого сторіччя. Передати атмосферу того часу довірили костюмерові Руслану Хвастову. Він працював у стрічках Кіри Муратової та з Євою Нейман у її відомому фільмі "Будинок із башточкою". Для відео "Океанів" Руслан пошив за 5 діб аж 50 костюмів.

Головними героями кліпу стали не музиканти гурту, а їхні друзі. Як от радіодіджей Сергій Комаровський. Заради "Океану Ельзи" він працював майже без відпочинку.

400 прихильників, залучених до масовки, працювали задарма. Жоден не попросив гонорару. Це вразило режисера кліпу - американського кліпмейкера Майка Брюса.

"Для мене це було дуже особливо! Слава потім вийшов подякував всім. І я так само. В Лос-Анджелесі, звідки я, люди ніколи не знімаються безкоштовно", - зізнався кліпмейкер.

Це не перша робота гурту з іноземними режисерами. Цього року кліп на пісню "Обійми" довірили знімати англійцю. Чому Океан Ельзи вирішив попрацювати із західними спеціалістами, Святослав Вакарчук пояснив просто - краща якість та, як не дивно, менші гонорари.

Щоправда, цього разу відео обіцяють геть не просте, а містичне. Адже все, що написав Святослав Вакарчук у пісні, здійснилось в його реальному житті.

На прем'єру містичного кліпу та фінал історії конфлікту Святослава Вакарчука чекайте вже в середині квітня.

ТСН 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер