images/stories/logosait_new.jpg

 

А ви соромитесь одягатись на"секонд-хенді"?

Секонд хенд – це англійське слово стало вже майже рідним у вітчизняному лексиконі. Звичайно, усі ми хочемо добре виглядати, купувати красиві речі, та чи всі можуть дозволити собі викласти кілька сотень гривень за достойну річ. На допомогу таким покупцям приходять магазини вжитого одягу та взуття.

Сьогодні магазини, які ще прийнято називати гуманітарками або гумами, є в кожному місті, не виняток і Тернопіль. Яскраві вивіски магазинів із вживаними речами можна зустріти на кожному кроці. Хто ж одягається у секунд хендах? Як зекономити та купити на половину дешевшу річ і виглядати досить добре?

- Працюю тут вже четвертий місяць і сама інколи купую одяг, - стверджує Ольга, продавець однієї Тернопільської крамниці вживаного одягу. - Одяг привозять з Європи, і є дійсно достойні речі, буває й таке , що завозять зовсім новий товар, який залежався на полицях магазинів, або який має якийсь брак. У дні завозу нових партій одягу людей тут немає де яблуко кинути. Клієнти бувають різні, зазвичай, це малозабезпечені люди, але є й випадки коли в нас купують досить солідні жінки.

Звичайні покупці кажуть, що там можна зекономити багато грошей.

- Зазвичай не одягаюся на секунд хендах , але дитині дещо купую, – ділиться молода мама Юля. - Дитина швидко росте і одяг, який ми купили рік тому на неї вже малий, тому навіщо витрачати купу грошей на вітер, якщо я можу купити тут 5 кофтинок за 100 грн?

У той час, коли готувала статтю відмітила, що люди негативно реагували на мої запитання. Більшість відмовлялися давати коментарі, а одна дівчина взагалі грубо висловилась щодо моїх запитань. Вони не хочуть афішувати те, що одягаються на гуманітарках , адже це принижує їх і ставить у нерівне положення з громадянами, які купують дорогий одяг.

А от молода тернополянка Оксана не соромиться того, що деякі її речі куплені у крамницях вживаного одягу. Та з радістю поділиться секретами свого гардеробу.

- У моїй шафі можна знайти речі з різних крамниць та абсолютно різних цін, від черевичків за 1000 грн. до сумочки із секунду за 45 грн, – розповідає Студентській столиці тернополянка Оксана. - Колись не сприймала магазини вжитого одягу і не розуміла людей, які його купують, мені здавалося, краще купити одну річ, але нову і якісну ніж кілька , але вживаних. Та якось я завітала у один з наших секондів, та надибала сумку фірми guess всього за 100 гривень. Річ була в доволі доброму стані і я її придбала, після того випадку я почала дедалі частіше навідуватись до тієї крамнички. Був іще один випадок , коли я натрапила на вінтажну сукню фірми h&m , всього за 60 грн, яка виглядає як нова. У Тернополі майже немає магазинів фірмового одягу, у більшості випадках це той самий Китай, що і на ринку тільки красиво вивішений та представлений. На секундах можна знайти одяг фірми Express, H&M, Bebe, Marshals. Просто треба вміти компонувати свій образ, тому секонд хенд – це місце де можна знайти деталі, які доповнюватимуть ваш гардероб.

Студентська столиця


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер