images/stories/logosait_new.jpg

 

Юні винахідники хочуть працювати в Україні, але їх розробками більше цікавляться закордоном

250 вундеркіндів у четвер в Києві презентували свої винаходи. — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Школярі стали авторвми пристрою, який допоможе незрячим людям самостійно ходити вулицею. А недужим на астму - дихати гірським повітрям, не виїжджаючи з міста. Наприклад, лікувальний апарат із гірським повітрям можна зробити компактнішим і продавати в аптеці. Водночас, розумники зізнаються, що їм потрібна більше підтримка в Україні, бо самим просувати свої ідеї важко. Тим паче, коли на носі тестування у виші.

Нині юні винахідники сплять по 4-5 годин, ходять на уроки та підготовчі курси в університеті, щоб поступити на омріяний факультет.

Приміром, прилад для незрячих від старшокласника із Миколаєла Івана Селезньова працює на принципі ехолокації. Наприклад, у його винаході рукавичка вібрує, а пульт подає сигнал про наближення до перешкоди. Про його винахід ще мало хто знає, а вже є черга з незрячих людей, щоб його отримати.

А ось винахідник робота-шпигуна Максим Бохорський із Ужгорода отримав запрошення в будь-який виш свогр регіону.

Юні розумники мріють у дорослому віці працювати над улюбленою справою і отримувати за це високу платню, наприклад, € тисячу на місяць. Вундеркінди в один голос запевняють, що хочуть щоб ця праця була в Україні, проте поки що навіть їхні винаходи тут не помічають. Цими винаходами більше цікавляться іноземні інвестори.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер