images/stories/logosait_new.jpg

 

Експеримент "Грошей": міліція безцеремонно "кошмарить" автокав'ярні, порушуючи закон

Після того, як у Києві на Подолі вибухнула автокав'ярня, досі намагаються знайти винних. Думки стосовно того, що могло спричинити вибух на часі розходяться, а влада подумує заборонити мобільні кав'ярні.

Журналісти "Грошей" вирішили перевірити, кому насправді вигідна заборона популярного вуличного сервісу і наскільки він небезпечний.

Як відомо, сервіс мобільних кав'ярень прийшов до України з Європи, однак там дотримуються усіх правил безпеки.

Дивіться фото: Біля Могилянки автокав'ярня вибухнула і запалала, як факел

Там кавові апарати працюють так само на газу, але не горять і не вибухають, бо там все під контролем, а в Україні поки під "кришею", йдеться у сюжеті "Грошей".

Власники автокав'ярень розповідають, щоб дільничний був задоволений і дав дозвіл на роботу мобільної каво-машини, йому потрібно щомісяця платити від трьох тисяч гривень. Проте платити їх погоджуються не всі.

Кавоварники, що об'єдналися в асоціацію, вирішили розпочати війну проти корупції.

Вони запевняють, що мають усі необхідні документи та дозволи на приготування кави у мобільних кав'ярнях. Але скаржаться, що міліція безцеремонно заважає їм працювати: або вимагає гроші, або силою закриває такі кав'ярні.

Примітно, що експеримент "Грошей" це підтвердив. Підставну автокав'ярню, яка з'явилася на вулиці Києва, буквально через 15 хвилин "накрила" міліція і, перевищуючи свої повноваження, вимагала негайно закритися. До того ж, навіть не затребувала жодних документів.

Цікаво, що навпроти "кав'ярні журналістів" стояла така ж мобільна кав'ярня, яку навіть ніхто не чіпав.

Тож на часі безпека звичайних людей, що купують напої у автокав'ярнях, залежить виключно від тих, хто продає їх легально і дотримуэться правил безпеки і тих, хто платить за місце під сонцем.

ТСН 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер