Волейболістка з Ланівців отримала високу нагороду на чемпіонаті Європи

Спортсменка з Тернопільщини стала кращим гравцем команди на чемпіонаті Європи з волейболу.

Змагання походили з 25 по 28 листопада у Латвії, передає LanNews.net.

Окрім 8 команд із Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Польщі та Білорусії, участь у чемпіонаті взяла збірна України U-17, капітаном якої є ланівчанка Богдана Грицик.

Запеклою була боротьба українських волейболісток з білорусками за бронзові нагороди. Тріумфувавши у стартовій партії 25:21, українки, підопічні Віктора Туркули, майже з таким же рахунком поступилися одноліткам у другій – 20-25. Втім, у наступних двох відрізках гри українки знову перемогли з рахунком 25:15 та 25:19 і стали бронзовими призерами змагань, поступившись в своїй групі лише Росії.

Окрім бронзової медалі, Богдана Грицик буда відзначена ще однією високою нагородою – особистим кубком "Кращий гравець команди – 2021".