Визначились переможці Відкритого благодійного турніру з вільної боротьби, присвяченого пам’яті загиблих захисників Борщівщини

Завершився Відкритий благодійний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті загиблих захисників Борщівщини. Відбувся захід 1 жовтня за підтримки Борщівської міської ради та колишніх випускників в Борщівській ДЮСШ. В турнірі змагались юні спортсмени з Білої Церкви, Борисполя, Рокитного Київської області, Калуша, Коломиї, Кутів та Джурова Івано-Фанківської області, Кам’янця-Подільського, Львова, Рівного, Теребовлі, Тернополя, Чернівців, Хмельницького, Шумська, Вишнівця, Збаража, Івано-Франківська.

Учасників турніру привітав Борщівський міський голова Ігор Чопик і побажав міцного здоров’я, Перемоги і Миру Україні, нових спортивних досягнень, та нехай переможе найсильніший, - ідеться на сторінці Борщівської міської ради у соцмережах.

Спортсмени змагалися у семи вагових категоріях: 20, 25, 32, 33, 52, 60 та 67 кілограмів.

3 місце - ТІСНОГУЗ Артем в ваговій категорії 60 кг;

3 місце - ПЕТРИК Станіслав в ваговій категорії 67 кг.

Бронзову нагороду привіз до рідної Теребовлі і Костянтин Роговський. Спортсмен виступав у вазі до 52 кг. Костянтин  - вихованець секції вільної боротьби Центру розвитку спорту і фізичного виховання Теребовлянської міської ради ТОДЮСШ з літніх видів спорту. «Взяли участь, здобули досвід, вибороли нагороду», – розповідає тренер теребовлянської команди Володимир Перхалюк на сторінці Wrestling Terebovlya у соцмережах.

Відзначились на турнірі у Борщові і юні борці зі Збаража – вихованці Збаразької ДЮСШ. Бронзовими призерами стали Ткач Віталій (в/к 47 кг) та Тихонюк Максим (в/к 76 кг). А Ковалевський Юрій у ваговій категорії 27 кг посів п’яте місце. «Хлопці виступили добре, незважаючи, що боролися не в своїх вагових категоріях показали хорошу боротьбу», - повідомляє тренер спортсменів Петро Король на своїй сторінці у соцмережах.