Тернополянин Олег Головатий здобув бронзу на чемпіонаті Європи з карате в Болгарії

Тернопільський спортсмен Олег Головатий посів третє місце на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді у розділах «куміте», «ката» та «командні ката». Такі змагання відбулись у столиці Болгарії, місті Софії. Олег виборов бронзову нагороду серед юніорів (U-18) у ваговій категорії +80 кг. Олег Головатий - студент першого курсу юридичного факультету класичного університету Тернополя спеціальності «Міжнародне право».

Додамо, що участь у чемпіонаті Європи із карате в Болгарії взяли 502 спортсмени із 22 країн світу. Україну представляло 79 спортсменів із різних регіонів нашої держави.  Збірна України посіла друге місце у загальному заліку та отримала 40 медалей: 8 золотих, 12 срібних та 20 бронзових нагород.

Підготовлено за матеріалами Національної Федерації Кіокушинкай карате України та офіційного Інтернет-сайту ЗУНУ