images/stories/logosait_new.jpg

 

Мірча ЛУЧЕСКУ: «За останні роки Динамо заробило 100 млн євро»

Мірча ЛУЧЕСКУ: «За останні роки Динамо заробило 100 млн євро»ФК Динамо Київ. Мірча Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу в інтерв'ю румунським журналістам розповів, що київський клуб не зазнав критичних проблем із фінансами після початку повномасштабної фази російсько-української війни, оскільки раніше заробив хороші гроші на участі в єврокубках та трансфері Миколенка.

«У київського «Динамо» були можливості [покрити борги та поточні платежі], тому що за останні роки вони заробили майже 100 мільйонів євро лише на участі в єврокубках, плюс на продажі Миколенка в «Евертон», який став найдорожчим гравцем в історії клубу. Тож витрати вдалося покрити».

«Інші команди мають інвесторів із можливостями. У цей період виплати були лише на рівні 60%. А у «Шахтарі» гравці чекали два-три місяці, але працювали, і їм заплатили».

«У цій ситуації складно робити трансфери, тому що не приїдуть якісні гравці, а тих, які нижче рівнем за українських футболістів, привозити не варто. Краще робити трансфери українців, які легше адаптуються до ситуації, аніж легіонери, адже тим потрібно давати 6 місяців чи рік, поки отримаєш віддачу», - сказав Луческу.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер