images/stories/logosait_new.jpg

 

"Прометей" втретє у чемпіонаті переміг "Галичанку-ЗУНУ"

"Прометей" втретє у чемпіонаті переміг "Галичанку-ЗУНУ"

13 січня зустрілися тернопільська "Галичанка-ЗУНУ" та СК "Прометей" із Кам'янського.

У цій парі був явний фаворит - клуб із Дніпропетровщини. У той же час нейтральному вболівальнику перед поєдинком напевно хотілося, щоб клуб з Тернополя виглядав бiльш привабливим в ігровому плані, ніж два дні тому, коли він зустрічався з "Алантою".

У цьому плані стартова частина протистояння була обнадійливою. "Галичанка-ЗУНУ" хоча здебільшого і поступалася супернику в рахунку, не відпускала його у відрив. У другій половині сета "Прометей", кілька лідерок якого залишилися на лаві запасних, постiйно, але при цьому долаючи значний супротив суперника, нарощував свою перевагу і заслужено довів партію до своєї перемоги - 25:19.

У другій партії сюжетна лінія поєдинку не змінилася: "Прометей" володів ініціативою, але й команда Людмили Чорненької демонструвала непоганий волейбол. Кожен бал давався кам'янчанкам непросто. Вони зрештою зуміли залишити за собою другу партію поспіль, але при цьому суперник знову зумів записати до свого активу 19 балів.

Після десятихвилинної перерви "Галичанка" взяла перші два розіграші в партії, проте потім команда Андрія Романовича організувала вражаючий ривок 11:0. Здавалося, що цей спурт каменчанок вирішив долю партії, проте вже в другій половині сета за рахунку 17:10 на їхню користь "Галичанка" взяла 4 розіграші поспіль. Андрій Романович взяв тайм-аут і спробував струсити своїх підопічних. Однак інтрига у партії заграла новими фарбами. "Галичанка" тричі скорочувала своє відставання до мінімуму (19:20, 20:21, 21:22), однак на завершальне зусилля тернополянок не вистачило.

"Прометей" переміг у партії з рахунком 25:22 i 3:0 у матчі загалом. Цей успіх дозволив команді зрівнятися за набраними очками з "Алантою". В активі кожного представника Дніпропетрощини стало 35 залікових пунктів.

Жiноча Суперлiга-Дмарт

7 тур. 5 матч.

Чернiвцi. Арена "ПВЛУ". 13 сiчня.

"Галичанка-ЗУНУ" - CК "Прометей" - 0:3 (19:25, 19:25, 22:25).

"Галичанка-ЗУНУ": Валерiя Дрьомова (12 очок), Марiя Риболовлєва (2), Олександра Осипенко (6), Дiана Голод (1), Лiлiя Попович (5), Вiталiна Кiмак (5), Софiя Самусенко (L) - стартовий склад; Олександра Овчаренко (0), Дарiя Степура (0), Анастасiя Джима (1).

СК "Прометей": Марiя Капланська (3), Марина Мiрчева (13), Дануте Стравiнскайте (11), Анастасiя Горбаченко (2), Марта Федик (6), Крiстiна Старостенко (10), Яна Прокопова (L) - стартовий склад; Дарiя Капланська (7).

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер