Представники обласної ДЮСШ із зимових видів спорту відзначились медалями на чемпіонаті України зі стрибків на лижах з трампліна серед юніорів та юніорок у Ворохті

Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна серед юніорів та юніорок 11-13 січня тривав на комплексі трамплінів у смт Ворохта Івано-Франківської області. Дві нагороди здобув на цьому турнірі вихованець обласної ДЮСШ із зимових видів спорту, 15-річний кременчанин Ілля Чеболда. Так, у перший день змагань на трампліні К-75 м Ілля став чемпіоном і завоював «золото», а наступного дня, на трампліні К-90 м зайняв третє місце та виборов «срібло».

Також, за інформацією на сторінці школи у соцмережах, Ілля Чеболда встановив новий рекорд на трампліні К-90 м у Ворохті, показавши результат 93,5 м. «Під час чемпіонату України зі стрибків на лижах з трампліну серед юніорів Ілля у перший день змагань виконав стрибок 89,5 м, а наступного день встановив рекорд трампліна – 93,5 м. Ілля поділився своїми враженнями про рекордний стрибок: «Емоції були неймовірними, я дуже щасливий, бо не міг подумати, що мені вийде встановити новий рекорд трампліна. Сподіваюся, це додасть впевненості на майбутніх стартах», - ідеться у повідомленні.

Серед дівчат відзначилась на чемпіонаті України ще одна учениця ОДЮСШ із зимових видів спорту Дарина Ільчук, яка на трампліні К-75 виборола «бронзу», а на К-90 стала срібною призеркою.

А дві золоті медалі серед дівчат здобула колишня учениця школи, студентка Кременецької ОГПА імені Тараса Шевченка Тетяна Пилипчук, - інформує сайт «Skijumping.UA».

Також дуже вдало виступили учні ОДЮСШ із зимових видів спорту в командних змаганнях. На трампліні К-90 «золото» завоювала команда «Тернопіль 1», до складу якої увійшли Дворецький Владислав, Ящур Павло, Пилипчук Денис та Чеболда Ілля. На трампліні К-75 команда «Тернопіль 1», у складі якої також були учні школи Чернух Назар, Пилипчук Денис, Чеболда Ілля, а також Тетяна Пилипчук, зайняла друге місце, а команда «Тернопіль 2» у складі Філонова Олександра, Дворецького Владислава, Ящура Павла та Ільчук Дарини виборола бронзову нагороду.

Тренуються спортсмени школи під керівництвом кращих тренерів відділення стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства Карпця Ярослава Тимофійовича, Точинського Олександра Васильовича, Нікіфорука Василя Івановича та Стрільчука Василя Володимировича.