images/stories/logosait_new.jpg

 

Вперше за 14 років кар'єри. Байндл вийшла в 3-й раунд Australian Open 2023

Вперше за 14 років кар'єри. Байндл вийшла в 3-й раунд Australian Open 2023Getty Images/Global Images Ukraine. Катерина Байндл

Українська тенісистка Катерина Байндл (WTA 95) вийшла до третього раунду Australian Open 2023.

У 1/32 фіналу Катерина у двох сетах впевнено обіграла Кеті Макнеллі (США, WTA 94) за 1 годину та 45 хвилин.

Australian Open 2023. 1/32 фіналу

Кеті Макнеллі (США) – Катерина Байндл (Україна) – 1:6, 6:7 (4:7)

Перший сет завершився розгромом. Байндл вже у другому геймі зробила брейк. Партія повністю пройшла під диктовку українки. У шостому геймі вона ще раз перервала подачу американки та вийшла подавати на сет, із чим успішно впоралася.

Другий сет міг також закінчитися досить швидко, але чіпка американка не збиралася здаватися. За рахунку 2:2 Байндл взяла гейм на подачі Кеті та повела з брейком. Але з п'ятого гейму тенісистки двічі обмінялися брейками і рахунок став 4:4. Тут уже Макнеллі не дозволила Байндл забрати її гейм і зробила рахунок 5:4 на свою користь. Проте Катерина не зберегла тенденцію віддавати свою подачу і подала, щоб залишитись у другій партії. У наступних двох геймах сюрпризів не було – тенісистки впевнено взяли свої подачі та перевели гру на тай-брейк, хоча в 11-му геймі на подачі Макнеллі Байндл мала брейк-поінт.

Тай-брейк другого сета залишився за Катериною. Українка впевнено обіграла американку з рахунком 7:4, одного разу віддавши поінт на своїй подачі.

Зазначимо, що для 28-річної Катерини це буде перший третій раунд не лише на АО, а й загалом на турнірах Grand Slam. Байндл розпочала професійну кар'єру у 2009 році і жодного разу не проходила до 1/16 фіналу мейджорів до цього.

У наступному раунді турніру Катерина зустрінеться з Альоною Остапенко.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер