Представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь – срібний призер етапу Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США

Фінальний етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону з 1 до 8 березня 2023 року триватиме у місті Мідвей (США). Загалом у етапі кубку світу беруть участь спортсмени з 18 країн світу. Команду України на цих змаганнях представляє 12 спортсменів. В складі Національної паралімпійської збірної команди України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у класі LW 10 - 12 (сидячі) змагається тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів вихованець ДЮСШІ «Інваспорт», студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, заслужений майстер спорту України біатлону Тарас РАДЬ.

Спортсмен відкрив свої виступи на цих престижних змагання- «сріблом».  Ця медаль стала першим здобутком української команди.

Відтак, у лижних перегонах спринт класичним стилем Тарас Радь виборов срібну нагороду. 2 березня за розкладом - індивідуальна гонка вільним стилем (5 км).Успіхів українським паралімпійцям і в подальих стартах.

Додамо, що тренер Тараса Радя - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор ФЕДОРЧАК.