images/stories/logosait_new.jpg

 

Учні, педагоги та батьки Тернопільської ЗОШ №10 стали учасниками волейбольного турніру в рамках проєкту НОК України «OlympicLab»

Учні, педагоги та батьки Тернопільської ЗОШ №10 стали учасниками волейбольного турніру в рамках проєкту НОК України «OlympicLab»

Турнір з волейболу серед вчителів, батьків та учнів Тернопільської ЗОШ №10 став одним із заходів, що відбувся в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab за напрямком «Основи розвитку бізнесу та кар’єри». Ініціатором проведення такої спортивної події виступило відділення НОК України в Тернопільській області. Як відомо, Тернопільська загальноосвітня школа № 10 є одним із трьох закладів загальної середньої освіти у Тернопільській області, що підписали меморандум про співпрацю з НОК України з метою сприяння Олімпійській освіті у місті Тернополі, а тому й активно запрошують представників відділення в гості для реалізації чергових заходів та проєктів.

Як інформує регіональне відділення НОК України в Тернопільські області, серед учасників турніру були директор школи Андрій Газилишин, декан факультету фізичного виховання ТНПУ Андрій Огнистий та представники бізнесу. «Кожен зміг стати частиною своєї команди та зробити свій посильний внесок у перемогу! Учні змогли не лише протистояти вчителям та батькам у змаганнях, але й мали змогу поспілкуватися з ними та дізнатися про їх шлях до кар’єрного зростання, побудову особистого бізнесу та поєднання усього цього з заняттями фізичною культурою та спортом», - ідеться на сторінці відділення у соцмережах.

На заході були присутні заступник голови місцевого осередку НОК України в Тернопільській області Андрій Огнистий, стипедіат НОК України Олександр Хома, які ознайомили присутніх з метою та завданнями проєкту, а також розповіли про діяльність місцевого осередку.

Завершився турнір подарунками від НОК України та адміністрації школи, якими були відзначені учасники заходу та переможці.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер