images/stories/logosait_new.jpg

 

Катерина УСИК: «Наш будинок перетерпів орків, але вони вкрали бойлер»

Катерина УСИК: «Наш будинок перетерпів орків, але вони вкрали бойлер»Instagram. Катерина та Олександр Усик

Дружина українського боксера Олександр Усика Катерина розповіла про щасливі миттєвості чоловіка та пояснила, що зараз з їх будинком у Ворзелі, куди рік тому дійшли рашистські окупанти.

– Після якого бою чоловік виглядав найбільш щасливим?

– Після кожного. Тому що кожний наступний бій – це ще один крок до втілення його спортивної мрії. Для мене кожен поєдинок – це нові емоції, приємні знайомства та пам’ять на все життя.

– Ми бачимо, як Олександр відповідає англійською Тайсону Ф’юрі. А хто у вашій родині найкраще знає англійську - ви чи чоловік? Українську краще поки опанував Олександр?

– Саша дуже старається, я ним пишаюся! А англійську ми вдвох зараз ретельно вчимо.

– Будинок у Ворзелі, де кілька днів жили російські окупанти, продали?

– Будинок у Ворзелі – це окрема історія. Цей будинок перетерпів орків! І це, звісно, значно погіршило його стан. З нашого будинку орки вкрали бойлер. Генератор лишився дивом – орки його витягнули, але їм не вистачило клепки в голові його ввімкнути. Подумали, що він зламаний, і лишили, коли бігли звідти. Зараз там живе українська родина з маленькою дитиною, яка через війну втратила своє житло – в їхню багатоповерхівку в Ірпені влучив снаряд. Голова родини спочатку займався відновленням нашого будинку, а потім ми з Санею надали його родині можливість поки пожити там. Нещодавно провідала їх. Молода пара, дитині півтора року.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер