images/stories/logosait_new.jpg

 

Відкритий чемпіонат міста Тернополя «Дитяча ліга дзюдо» поєднав спортивні змагання і проєкт НОК #OlympicLab

Відкритий чемпіонат міста Тернополя «Дитяча ліга дзюдо» поєднав спортивні змагання і проєкт НОК #OlympicLab

У Тернополі відбувся відкритий чемпіонат міста «Дитяча ліга дзюдо» серед дітей 2010-2016 років народження. Організаторами дійства виступила Федерація дзюдо та самбо Тернопілля. Загалом участь у змаганнях взяло близько тридцяти учасників різних вікових груп. Також, в рамках турніру здійснювалось впровадження Всеукраїнського спортивного проєкту НОК України «OlympicLab» за напрямком «Олімпійські та загальнолюдські цінності». Метою такого заходу було ознайомлення дітей з цінностями, відповідно до яких варто будувати власне життя. А головною темою, про яку цікаво розповів дітям тренер, майстер спорту з дзюдо і самбо Віталій Гнатишин, стало «Дружба, повага, досконалість». Таким чином, юні дзюдоїсти дізналися про тісний зв’язок олімпійських і загальнолюдських цінностей та їх вплив на розвиток суспільства.

Після цього учасники провели ряд дружніх сутичок, продемонстрували гідну боротьбу і характер. Спортсмени отримали заряд позитивних емоцій, новий досвід та приємні подарунки.

На завершення заходу перед учасниками виступила представниця місцевого осередку НОК України в Тернопільській області Валерія Демчук. Вона розповіла про Олімпійські цінності, вручила Олімпійські подарунки та зробила спільне фото на згадку!

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер