Студентська команда дзюдоїстів ЗУНУ вдало виступила на змаганнях XVIII літньої Універсіади України 2023 у Луцьку

Сьогодні, 5 квітня, у спортивному комплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки завершилися змагання з дзюдо за програмою XVIII літньої Універсіади України 2023. Другий змагальний день Універсіади визначив сильніших у командних змаганнях. Жіноча команда Західноукраїнського національного університету продемонструвала відмінну боротьбу, - інформує кафедра фізичної реабілітації і спорту ЗУНУ.

Дівчата розпочали з перемоги над командою Львівської області. На жаль, у півфіналі поступилися збірній Хмельницької області, після чого у боротьбі за третю сходинку п'єдесталу перемогли Національний університет України з фізичної культури і спорту. Таким чином, у загальнокомандній першості серед ЗВО України Західноукраїнський національний університет посів 5 місце та 1 перше місце серед ЗВО IV категорії.

Відзначимо, що за підсумками Універсіади двоє студентів класичного університету Тернополя, а саме Михайло Свідрак та Сніжана Пліш вибороли право представляти Україну на Chengdu 2021 FISU World University Games та EUSA Combat Championships.

На особливу увагу заслуговує боротьба Михайла Свідрака, який протягом змагань не дав зробити суперникам жодної результативної дії, а у фінальній сутичці виконав ефектний кидок на іппон, - ідеться у дописі на сторінці кафедри у соцмережах. Нагадаємо, що в особистому заліку Михайло Свідрак став переможцем у вазі до 81 кг.