Юна спортсменка з Кременця Олена Цибульська завоювала дві медалі на Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики «Кубок Придністров’я»

XXXVII Всеукраїнський традиційний турнір з легкої атлетики «Кубок Придністров’я» пам’яті Віктора Ничика відбувся у місті Городенка Івано-Франківської області. Змагання проводилися серед учасників вікової категорії 2010 р.н. і молодші. Переможців визначали в бігу на 30 м, 300 м, 1000 м та естафетному бігу 4х100 м. Хороші результати продемонстрували на цих стартах юні кременецькі легкоатлети-школярі - вихованці Кременецької ДЮСШ імені Андрія Пушкаря.

Як ідеться на сторінці школи у соцмережах, Олена Цибульська виборола 3 місце з бігу на дистанції 300 м та 2 місце на дистанції 1000 м. Близькими до п’єдесталу були Соболєвський Максим (5 місце - біг 300 м і 6 місце - біг 30 м); Медведь Даша (6 місце - біг 300 м); Нестерук Віталій (8 місце - біг 300 м).

Гарний результат продемонструвала Юзва Ілона, перемігши у своєму забігу на 30 м, проте вийти у фінал в протиборстві з більш досвідченими і старшими суперниками не вдалося, - повідомляє Назар Придатко на сторінці школи у соцмережах.