images/stories/logosait_new.jpg

 

Бій Усик - Дюбуа може відбутися влітку

Бій Усик - Дюбуа може відбутися влітку
Ймовірно, бій відбудеться в середині літа.

Як заявили всі сторони, право на бій з Олександром Усиком отримав перший номер у рейтингу WBA — Даніель Дюбуа.

Поки точної дати невідомо, але обидві сторони зійшлися на тому, що поєдинок повинен пройти влітку. Український боксер говорив про дати в кінці літа, Дюбуа – про середину.

Аналітики вважають, що український боксер має більше шансів на успіх у майбутньому бою. Ймовірність успіху українського боксера оцінюється як 1х2. Ймовірність перемоги Дюбуа становить 1х5. Букмекерська контора Мостбет пропонує вигідні коефіцієнти на всі види спорту, у тому числі й бокс. Щоб вирішити, чи варто робити в цій конторі ставки, слід прочитати детальний огляд Мостбет тут.

Скоріше за все, бій відбудеться в Англії.

Невизначеність дати бою ще й пов’язана зі здоров’ям Дюбуа. Даніель отримав травму в останньому бою з Кевіном Лерени, який пройшов ще в грудні.

Британець вважає, що відновився ще на початку весни і розпочав повноцінний тренувальний табір у середині квітня. Оскільки підготовка займає щонайменше 6 тижнів, якщо не всі 8, то можливий поєдинок влітку здається цілком ймовірним.

25-річний британець є однією з головних надій британського олімпійського боксу. Однак Дюбуа не захотів залишатися надовго в аматорській грі і, провівши близько 70 поєдинків в аматорах, перейшов у професійну гру. Дюбуа вважається однією з головних перспектив дивізіону з огляду на його вік.

Єдиний момент, який може бентежити: у Дюбуа у 15-ти з 18-ти боїв не було по-справжньому небезпечного суперника.

Даніель - молодий, але досвідчений боєць, який дуже міцно стоїть на ногах в професійному бою. А ще славиться своїми нокаутами.

У 18 із 19 боїв на професійному рингу Дюбуа здобув перемогу накатуванням суперника. Тільки два бійці із 20-ти змогли витримати близько дев'яти раундів. 5 боїв Дюбуа завершив у першому раунді, 7 – у другому, 2 – у третьому. Коротко кажучи, 14 опонентів британського боксера не протрималися з ним у рингу і 9 хвилин.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер