images/stories/logosait_new.jpg

 

Скандал у Мадриді. Організатори тенісного турніру звинувачуються у сексизмі

Скандал у Мадриді. Організатори тенісного турніру звинувачуються у сексизмі

У неділю, 7 травня, відбувся фінальний матч у парному розряді на ґрунтовому турнірі серії WTA 1000 у Мадриді (Іспанія).

У поєдинку за трофей зійшлися тандеми Коко Гауфф / Джессіка Пегула та Вікторія Азаренко / Беатріс Хаддад Майя. Поєдинок завершився з рахунком 6:1, 6:4 на користь Азаренко та Хаддад Майї.

Після завершення зустрічі трапився дивний випадок. Організатори змагань Madrid Open позбавили чемпіонок та фіналісток права на традиційну промову на церемонії нагородження. Цікаво, що для чоловіків таку можливість було надано.

«Мені не дали можливості виступити сьогодні після фіналу», – написала Гауфф у своєму Twitter.

Пегула також не залишила це без уваги:

«Я не знаю, в якому столітті всі жили, коли ухвалили це рішення. Або як вони поговорили та вирішили? «Вау, це відмінне рішення, і проти нього не буде ніякої реакції», так чи що? Я ніколи не могла припустити, що нам не дозволять промову. Це мене дуже розчарувало».

Сьома ракетка світу та минулорічний переможець турніру Онс Жабер назвала це «сумним та неприйнятним», а колишня чемпіонка турнірів Grand Slam у парному розряді Ренне Стаббс назвала це «ганьбою».

Організатором супертурніру в Мадриді довелося вибачатися:

«Ми щиро вибачаємося перед усіма гравцями та вболівальниками, які очікують більшого від турніру Mutua Madrid Open. Не дати нашим фіналісткам жіночого парного розряду можливості звернутися до своїх уболівальників наприкінці матчу було неприпустимо, і ми вибачилися безпосередньо перед Вікторією, Беатріс, Коко та Джессікою. Ми працюємо всередині компанії та з WTA, щоб переглянути наші протоколи, і прагнемо покращити наш процес у майбутньому. Ми припустилися помилки, і це більше ніколи не повториться».

Але це не все. Під час турніру болбоїв на центральному корті Мадрида, якими на цьому турнірі були дівчата, одягали у вкорочені топи та коротку спідницю. Критика була моментальною і організатори дали свою реакцію на недільних фіналах, причому максимально дивну. Вони залишили дівчатам укорочені топи, але спідниці замінили на довгі шорти.

«Це фемінізований спосіб поводження з дівчатами в порівнянні з хлопцями, які так не одягаються», – сказала Пілар Кальво, яка є представником Асоціації жінок у професійному спорті.

Також у Мадриді трапився ще один дивний випадок. 5 травня другі ракетки світу, а в майбутньому чемпіони турніру, Карлос Алькарас та Аріна Соболенко святкували день народження. У результаті іспанець отримав величезний торт як подарунок, а Соболенко довелося задовольнятися версією торта в 10 разів менше.

Вікторія Азаренко, яка є членом Ради гравців WTA, опублікувала відповідні фотографії у своєму Twitter.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер