images/stories/logosait_new.jpg

 

Діти області активно взяли участь у цьогорічних Спортивних іграх школярів Тернопільщини

Діти області активно взяли участь у цьогорічних Спортивних іграх школярів Тернопільщини

Після дворічної перерви, пов’язаної із COVID-19 та російською агресією, відновлено проведення спортивних ігор школярів Тернопільщини. Були побоювання, що внаслідок названих та інших причин, не буде достатньої масовості, однак у більшості громад відповідально віднеслись до організації дозвілля учнів і захід, в кінцевому підсумку вийшов вдалим. Учні 26 громад взяли учать у змаганнях з волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики та легкоатлетичного кросу, - повідомляє ОДЮСШ. Зокрема у змаганнях з легкої атлетики участь взяли понад 300 учнів, а у турнірах з волейболу та настільного тенісу довелось проводити ще й зональні змагання. Крім того, для формування команд у громадах організовувати ще й внутрішні змагання. Фінальні змагання проводились у Тернополі та у всіх видах спорту являли собою яскраве видовище. Для прикладу, у змаганнях з легкої атлетики 10 учасників показали результати вище другого дорослого розряду, завдяки чому здобули «путівки» на всеукраїнську гімназіаду та ще й грошові призи від обласної федерації. У змаганнях з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу визначались переможці тільки в особистому заліку і «географія» призерів там дуже широка.

У змаганнях з волейболу домінували представники тернопільської міської громади, але якщо юнаки – одні з найсильніших в Україні – перемогли впевнено, то дівчатам вдалось перемогти у серйозній конкуренції (готували юнаків Семотюк Назар та Марія Біломар, дівчат – Наталія Козубська та Галина Федорків). Окремо необхідно відзначити успіх школярів Мельнице-Подільської громади, які не тільки пробились у фінальну частину турніру обома командами, а юнаки ще й вибороли срібні нагороди (готував команду Павло Шклярук). Бронзові медалі у юнаків здобули школярі Бережанської громади (гот. Ігор Чорний та Гусак Віталій), а у дівчат призові місця вибороли школярки Хоростківської (гот. Алла Здоровцова, Веселовський Назар та Андрух Михайло) та Монастириської (гот. Дронь Іван) громад.

У змаганнях з настільного тенісу перемогли учні Озернянської громади (гот. Вонс Володимир та Ігор Сухецький); призерами стали тернопільські (гот. Андрій Чернецький) та бережанські (гот. Ігор Шуфляд) юні тенісисти.

Організацію та проведення спортивних ігор школярів здійснила обласна дитячо-юнацька спортивна школа за підтримки департаменту освіти і науки військової адміністрації (директорка Ольга Хома) і фінансового забезпечення управлінням молоді, спорту та іміджевих проєктів обласної військової адміністрації (начальник Андрій Човган), а також за участі працівників громад, вчителів фізичної культури, тренерів і т.д. Всі учасники дійства розуміли, завдяки кому воно змогло відбутись, тому всі змагання розпочинались і закінчувались сакральними «Слава Україні! – Героям слава!», - інформує  Олег Танчук.

На фото: чемпіони турніру з волейболу – школярки Тернополя та переможці тенісних змагань – учні з озернянської громади.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер