Чемпіонат Тернопілля з футболу: квартет лідерів втратив очки

У неділю, 18 червня, відбулися матчі сьомого туру чемпіонату Тернопілля з футболу.

Центральний поєдинок ігрового дня відбувся в зеленому Чортківського району, де місцеві «Медобори» приймали чинного чемпіона, лідера і головного фаворита турніру «Агрон» з Великих Гаїв. У першому таймі «Агрон» повністю виправдав статус фаворита: Тарас Гром’як і Тарас Червонецький забили два м’ячі і вивели гостей уперед – 0:2. Однак «Медоборам» після перерви вдалося перевернути хід гри з ніг на голову: Владислав Сороцький і Микола Когут з інтервалом у чотири хвилини змогли зрівняти рахунок. Через десять хвилин, на 71-й хвилині, Назар Процик вивів гостей уперед ще раз, але той же Когут встановив остаточний підсумок – 3:3.

Втрата очок конкурентом давала гарну нагоду повернути собі лідерство заліщицькому «Дністру». Команда Андрія Ковалишина приймала вдома аутсайдера – тернопільські «Подоляни», які п’ять попередніх поєдинків програли. Однак цього разу молодий колектив з обласного центру зумів стрибнути вище голови. Організовані дії в обороні і надійна гра воротаря Хабла принесли «Подолянам» нічию 0:0 і перше очко в скарбничку.

Нічиєю завершився і третій поєдинок сьомого туру: бучацький «Колос» не зумів переграти вдома «Поділля» з Великої Березовиці – 1:1. Господарі зусиллями Олександра Кобелі відрили рахунок у середині першого тайму і прямували до омріяної перемоги. Але на 83-й хвилині Дмитро Кренько зрівняв рахунок.

Таким чином, після шести зіграних кожною командою поєдинків лідирує «Агрон» - 13 очок. У «Дністра» на один пункт менше. «Медобори» з десятьма очками треті. «Колос» має 9 очок і посідає четверте місце. Внизу таблиці – «Поділля» (3 очки) і «Подоляни» (1).

Також на вихідних відбулися пропущені поєдинки першої і другої ліг чемпіонату області. В першоліговому турнірі «Бучач» переміг на виїзді 1:0 «Фенікс» із Білої (забив Петро Яцунда). У другій лізі історичну для себе першу перемогу на обласному рівні здобула друга команда заліщицького «Дністра», яка розгромила вдома 6:1 «Збараж». Чотири голи в складі переможців провів Володимир Семчук, по м’ячу забили Андрій Чикановський і Віталій Юсипчук. Найцікавіше, що збаражці відкрили рахунок у тому матчі – відзначився Богдан Вітрук. Але надалі «Дністер-2» був нестримним.