images/stories/logosait_new.jpg

 

Заборонено ввезення книг з росії та білорусі: в Україні прийняли новий закон

Заборонено ввезення книг з росії та білорусі: в Україні прийняли новий закон
Володимир Зеленський підписав Закон про заборону ввезення книг з росії.

«Підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України». Вважаю Закон правильним», - заявив Володимир Зеленський.

Також президент розповів, що текст Закону був надісланий інституціям ЄС для додаткової оцінки того, чи можуть окремі норми Закону вплинути на виконання зобов’язань у частині захисту прав меншин, зокрема мовних, у контексті рекомендації Висновку Європейської комісії щодо заявки України на членство в ЄС.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала Закон ще в червні 2022 року. Зокрема тоді Уряд підтримав законопроєкт щодо заборони російської музики в громадських місцях та медіа, а також заборонила імпорт й розповсюдження книг з рф і білорусі. Позаяк президент не підписав його вчасно, активіст Тарас Шамайда створив відповідну петицію, яка набрала 25 тисяч голосів.

Окрім цього повідомлялося, що міністерство закордонних справ та міністерство юстиції просили ветувати даний закон, оскільки у цій редакції суперечить іншим законам і призводить до порушення прав нацменшин.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер