Тернопільські спортсмени відзначились медалями на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді в Угорщині

У місті Дебрецен, Угорщина, відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді в розділі «куміте» та «ката» – The 2023 European Karate Championship for cadets, juniors and youths (Shinkyokushinkai). Чемпіоном Європи став студент 1 курсу юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, тернополянин Олег Головатий. Олег посів перше місце серед юніорів у ваговій категорії 80+. Тренує спортсмена Юрій Красота.

Додамо, що на чемпіонаті Європи відзначились і інші тернопільські спортсмени. Так, Яна Сидор була третьою серед дівчат U-16 у ваговій категорії до 50 кг, а Аліна Остапчук стала срібною призеркою у категорії «YOUTHS WOMEN 60-65KG», - інформує прес-служба Тернопільської міської ради.