images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернопільські віндсерфінгісти здобули шість медалей на чемпіонаті України з вітрильного спорту

Впродовж чотирьох днів Тернопіль приймав чемпіонат України з вітрильного спорту в класах вітродошок «IQ FOIL» та «Techno-293». Відбувалась регата на акваторії Тернопільського ставу. За різних погодних та вітрових умов вдалося провести 12 перегонів. Тернопільські спортсмени в черговий раз довели, що вони є найсильнішими у цих видах програми серед віндсерфінгістів України. Так, чемпіоном України серед чоловіків став кандидат в майстри спорту, студент ЗУНУ, тернополянин Тігран Данієлян, який виконав, завдяки такому результату, норматив майстра спорту. Бронзовим призером, поступившись супернику з Дніпра Олександру Менделенку, був майстер спорту Мар’ян Воловець. Серед жінок чемпіонкою України стала кандидат в майстри спорту, випускниця ТСШ №3 Аліна Нижегородова.

Серед юніорів до 19 років срібну нагороду здобув кандидат у майстри спорту, студент Фахового коледжу економіки права та інформаційних технологій ЗУНУ Тимур Данієлян. Усі спортсмени - вихованці відділення вітрильного спорту КУТОР ШВСМ.

Серед юнаків у класі «Techno-293» перше та друге місця посіли, відповідно, учень Тернопільської школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука Дем’ян Варода та учень ТСШ №3 Платон Кушик. Спортсмени є вихованцями відділення віндсерфінгу КДЮСШ з водних видів спорту ТМР. Тренер тернопільських віндсерфінгістів Олексій Нижегородов.

Додамо, що цими днями Тимур Данієлян бере участь у чемпіонаті Європи з вітрильного спорту в класі «IQ FOIL» серед юніорів, який проходить на озері Гарда в італійському місті Торболе.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер