Чемпіонат Тернопілля з футболу: «Медобори» перемагають і наздоганяють лідера (фото)

В перенесеному поєдинку п’ятого туру чемпіонату Тернопілля з футболу «Медобори» з Зеленого на Чортківщині перемогли на власному полі заліщицький «Дністер» - 3:2.

У цьому матчі зустрічалися команди, які ведуть боротьбу за медалі чемпіонату.

«Дністер» у такому важливому протистоянні не зміг використати відразу двох лідерів атаки: Роман Голодрига і Володимир Лук’янченко пропускали гру через травми.

«Медобори» зусиллями Михайла Войцещука повели в рахунку вже на четвертій хвилині.

Відігрався «Дністер» доволі швидко: на 21-й хвилині ворота господарів вразив Юрій Головачук. Правда, рівновага на сільському стадіоні в Зеленому зберігалася недовго.

Вже через сім хвилин Владислав Сороцький переграв Івана Мельника вдруге. «Медобори» повели 2:1, а на 69-й хвилині після ще одного влучного пострілу Войцещука зміцнили перевагу. «Дністер» продовжував боротися, але спромігся лише на гол престижу – в компенсований арбітром час відзначився Сергій Янчик.

Завдяки цій перемозі «Медобори» набрали 16 очок і наздогнали лідера – великогаївський «Агрон». Щоправда, чинні чемпіони мають гру в запасі. «Дністер» з 12-ма очками ділить третє-четверте місця з бучацьким «Колосом».

А в рамках п’ятого туру чемпіонату області в першій лізі зустрічалися лідери: «Збруч-Агробізнес» із Підволочиська завдав на виїзді розгромної поразки 4:1 «Галичу» зі Збаража. Обидві команди відтепер мають по 13 очок і наразі ділять лідерство. Ще в одному матчі «Вікнини» з Вікна перемогли 3:1 «Борщів».

Ці команди теж мають рівну кількість очок – по дев’ять – і посідають третю і четверту позиції.

В єдиному матчі чемпіонату області в другій лізі «Трибухівці» перемогли 3:2 «Нараїв» і завдяки цій перемозі очолили таблицю. Правда, «Трибухівці» з 11-ма очками в активі зіграли відразу на два матчі більше, ніж «Поділля» з Васильківців і «Гримайлів», які мають лише на одне очко менше. «Нараїв» з дев’ятьма балами – четвертий.