images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі нагородили переможців Х Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби

З 14 по 16 липня в Тернополі у фізкультурно-оздоровчому комплексі, що на вул.Братів Бойчуків, 4-А, відбувся ювілейний Х Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед борців до 20-ти років, присвячений пам‘яті президента федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Є.В.Ворка.

В турнірі приймали участь понад 100 спортсменів, які представляли 25 команд зі всіх куточків України. Турнір був відбірковим до Чемпіонату Світу, який відбудеться з 14 - 20 серпня 2023 року в м. Варшава (Республіка Польща).

«Проведення турніру з греко-римської боротьби стало доброю традицією для нашого міста. Для нас велика честь приймати змагання такого рівня. Першочергово дякую нашим захисникам, які на передовій нищать окупантів, адже тому ми маємо можливість у тилову Тернополі проводити вагомі спортивні події, - розповідає міський голова. -  Спорт – це здоров’я, а боротьба – це спорт сильних і мужніх людей. Вітаю переможців та бажаю перемоги на Чемпіонаті світу. Бажаю всім нам якомога швидшої перемоги України і миру».

Команду Тернополя представляли 11 спортсменів – вихованці «КДЮСШ з греко-римської боротьби».

Бронзовим призером турніру у ваговій категорії до 72 кг став майстер спорту України, бронзовий призер Чемпіонату Європи Максим Радик. Вітаємо спортсмена та тренерський склад, бажаємо подальших перемог та нових звершень.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, КДЮСШ з греко-римської боротьби і Федерація греко-римської боротьби.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер