Тернопільські спортсменки Наталя Стребкова та Тетяна Когут зайняли найвищі щаблі п’єдесталу пошани у бігу на 3 тисячі метрів з перешкодами на чемпіонаті України з легкої атлетики у Луцьку

Тернопільські спортсменки Наталя Стребкова  та Тетяна Когут успішно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики, що відбувся у Луцьку. У «коронній» для обох дисципліні – бігу на 3 тисячі метрів з перешкодами – атлеток зайняли найвищі щаблі п’єдесталу пошани. Так, Наталя Стребкова стала чемпіонкою України, посівши перше місце, а Тетяна Когут виборола звання віце-чемпіонки, здобувши «срібло».

Наталя Стребкова - майстер спорту міжнародного класу, представляє обласну ШВСМ та обласне товариство «Динамо», тренери Іван Стребков та Сергій Романчук, випускниця факультету фізвиховання ТНПУ імені В. Гнатюка, а Тетяна Когут – вихованка Бережанської ДЮСШ (тренери Володимир та Богдан Дуди), студентка ЗУНУ. Додамо, що Тетяна на змаганнях у Луцьку покращила свій особистий результат, продемонструвавши час 10.22.40.

Інші представники тернопільської команди, теж показали досить високі результати. Зокрема, вихованець тренера Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту Івана Панасюка Олександр Шилівський із результатом 51 метр 87 сантиметрів став четвертим у метанні диску. Ігор Висоцький у цій же дисципліні був сьомим (43 метри 52 сантиметри), а в штовханні ядра - шостим (13 метрів 71 сантиметр). Тренують спортсмена, який навчається у ТНПУ імені В. Гнатюка, Іван Панасюк та Микола Головацький.

В стрибках у висоту студентка ТНПУ імені В. Гнатюка, представниця «Інваспорту» Руслана Муравська посіла десяте місце турнірної таблиці. Тренер спортсменки Михайло Васірук.

Додамо також, що участь у чемпіонаті України брали й інші тернопільські легкоатлети, які зараз виступають за інші регіони України. Зокрема, у бігу на 800 м Оксана Долинчук (Більчак) посіла 4 місце, а Іван Стребков у бігу на 5000 метрів був одинадцятим.