Тернополяни здобули дві срібних і одну бронзову нагороди на змаганнях XVIIІ літньої Універсіади України з греко-римської боротьби

Змагання XVIIІ літньої Універсіади України з греко-римської боротьби відбулися у місті Хмельницькому. Участь у турнірі взяли студенти Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Вінницької, Полтавської, Тернопільської, Луганської, Харківської, Миколаївської, Черкаської, Сумської, Хмельницької, Одеської, Закарпатської областей та м. Київ, які представляли 28 закладів вищої освіти України. Проводилися фінальні змагання XVIII літньої Універсіади України з боротьби греко-римської на спортивній базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді серед 77 здобувачів вищої освіти 15 регіонів України.

Студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ-Тернопіль вибороли три медалі. Так, Василь Васильківський (в/к 67 кг) та Анатолій Паснак (в/к 72 кг) зупинилися за крок до золотих нагород та завоювали срібні медалі. А бронзову нагороду у ваговій категорії до 63 кг здобув Олександр Шевчук. Студенти-спортсмени є вихованцями тренера Андрія Телебана, представляють  Федерацію греко-римської боротьби міста Тернополя та ДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради.