«Золото» і «срібло» завоювали тернополянки Каріне Айрапетян та Каріна Вовк на Кубку України з боксу серед чоловіків і жінок

Близько двохсот спортсменів стали учасниками Кубку України-2023 з боксу на честь Героїв Азовсталі серед еліти (чоловіки, жінки). Такі змагання з 28 серпня до 2 вересня 2023 року відбувались на базі відпочинкового комплексу «Сонячна долина», що в селі Бояни Чернівецької області. Честь Тернопілля захищали на турнірі представниці обласної Федерації боксу, студентки ТНПУ імені Володимира Гнатюка Каріне Айрапетян та Каріна Вовк і студентка ЗУНУ Соломія Головань. Щодо результатів, то Каріне Айрапетян здобула перемогу у в/к 81 кг. Друге місце в цій вазі у Наталії Міцевич з Києва, бронзовими призерками стали Валерія Скрипнік (Хмельницька область) та Ніна Карпенко (Миколаївська область).

Ще одну нагороду для медальної скарбнички нашої області принесла Каріна Вовк, яка посіла друге місце у в/к 63 кг, поступившись черкащанці Марині Мальованій. Бронзові ж медалі завоювали Олександра Маєвська (Київ) та Ольга Гірак (Івано-Франківська область);

Ще одна тернопільська боксерка Соломія Головань у в/к 54 кг посіла п’яте місце.

Спортсменки з Тернополя представляють обласну ШВСМ та ФСТ «Динамо», займаються в СК «Текстильник» та «Шкіряна рукавичка», тренери Руслан Фірман та Михайло Будзінський.

За результатами Кубку Каріне Айрапетян та Каріна Вовк пройшли відбір до складу збірної команди України для участі у Кубок балканських країн з боксу.