Тернопільська спортсменка Руслана Муравська виборола бронзу в стрибках у висоту на Дефлімпійському чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Польщі

В польському місті Щецін відбувся Дефлімпійський чемпіонат Європи з легкої атлетики. Упродовж змагань розігрували медалі серед дорослих та молоді до 20 років. Українську команду представили 24 легкоатлети. Спортсмени завоювали на цьому турнірі 33 нагороди: 15 золотих, 6 срібних та 12 бронзових. У підсумку Україна очолила медальний залік, суттєво випередивши збірні Німеччини та Польщі. Приємно, що одна медаль із скарбнички української збірної належить і спортсменці з Тернополя Руслані Муравській. Наша землячка, здобула бронзову нагороду, посівши третє місце у стрибках у висоту.

Руслана Муравська - представниця Тернопільського центру «Інваспорт», студентка ТНПУ імені Володимира Гнатюка, учениця обласної ДЮСШ. Тренер спортсменки - заслужений тренер України, доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Михайло Васірук.