Борці вільного стилю з Тернопільщини завоювали на Всеукраїнському турнірі в Здолбунові шість медалей

XVI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби відбувся у Здолбунові, що на Рівненщині., На Рівненщині. Захід, який проходив у спорткомплексі Здолбунівської ДЮСШ, вже традиційно було присвячено пам’яті майстрів спорту Володимира Кайди та Віктора Слободанюка. Цьогоріч участь в змаганнях взяли юнаки та дівчата віком 11-13 років. Це майже три сотні юних спортсменів, 26 команд з всієї України та одна з Молдови. «Спорт – це не лише змагання, але і можливість зростати як особистість. Він вчить дисципліні, наполегливості, загартовує волю до перемоги. А ми – нація переможців», – наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який взяв участь у відкритті змагань.

Відзначились на турнірі і спортсмени з Тернопілля. Як повідомляє на своїй сторінці у соцмережах директор Борщівської ДЮСШ Руслан Антонюк, участь у змаганнях в Здолбунові взяли і вихованці школи. В результаті юні борці завоювали одну срібну та чотири бронзових медалі. Загалом, результати були такими: Лесик Євген (в/к 52 кг) - 2 місце (Борщів), Юрчук Віталіна (в/к 28 кг) - 3 місце (Борщів), Лісий Богдан (в/к 32 кг) - 3 місце (Скала-Подільська), Човник Олександр (в/к 35 кг) - 3 місце (Скала-Подільська), Гармаш Михайло (в/к 38 кг) - 3 місце (Борщів).

Ще одну нагроду здобув для скарбнички Тернопільської області вихованець Збаразької ДЮСШ Дмитро Павлинчак. Як написав на своїй сторінці у соцмережах тренер Петро Король, на змаганнях у Здолбунові Дмитро Павлинчак став бронзовим призером у ваговій категорії 44 кг.

Додамо, що за 16 років турнір пам’яті майстрів спорту Володимира Кайди та Віктора Слободанюка набув статусу Всеукраїнського, і за золоті медалі традиційно тут змагаються понад 200 юнаків та дівчат з усіх куточків України. А вперше такі змагання було проведено у 2007 році.