Тернопільський спортсмен Назарій Тесельський завоював два «золота» і «бронзу» на чемпіонаті України з лижних гонок на лижоролерах серед юніорів та юніорок

На трасах Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, що на Львівщині, нещодавно завершився чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах серед юніорів та юніорок. Тернопільський спортсмен, студент ВСП «ФКЕПІТ» Західноукраїнського національного університету Назарій Тесельський виборов на цих змаганнях дві золотих та одну бронзову нагороди. Назарій Тесельський є вихованцем Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту, де тренується під керівництвом Іллі Камоцького. Як розповідається про перебіг чемпіонату на сторінці школи у соцмережах, Назарій, який, будучи ще юнаком, залишив позаду всіх своїх суперників і виборов золоту нагороду в гонці вільним стилем на 15 км. Також паралельно проходили FIS змагання, на яких всі спортсмени отримують FIS Points, і Назарій зайняв високе 5 місце. Наступного дня гонка класичним стилем на 10 км принесла спортсменові ще одну золоту нагороду. А в завершальний день чемпіонату України з лижних гонок Назарій Тесельський здобув «бронзу» в кросі на 6 км.

«Три медалі на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок в Назарія – дві золотих та одна бронзова - свідчить про високу стабільність нашого спортсмена, з чим ми його і вітаємо. І найцікавіше, що тернопільська команда, яка складалася з одного учасника, зайняла третє загальнокомандне місце на змаганнях», - наголошується на сторінці школи.

Додамо, що Назарій Тесельський є кандидатом на участь у IV Зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року, які з 19 січня до 01 лютого прийматиме Південна Корея.