Юні спортсмени з Шумська отримали шість призових місць на Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу (фото)

З 12 по 15 жовтня кікбоксери з міста Шумськ, що на Тернопільщині взяли участь у Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу WAKO пам'яті Орла П.А. та захисників України, який відбувся у місті Хмельницький.

У змаганнях виступали біля 500 спортсменів з усіх областей України.

Шумські спортсмени вибороли 3 перших,1 друге і 2 третіх місця.

У ваговій категорії 25 кг у півфінальному поєдинку нокаутом і технічним нокаутом у фінальному бою перемогу здобув Кухарський Захар, також нокаутом на першій хвилині першого раунду у фіналі виграв Рудюк Лук'ян, який виступав у категорії 37 кг.

Третю золоту медаль у категорії 28 кг виборола Довгалюк Єлизавета.

Мацюк Ангеліна зайняла друге місце, а бронзові медалі до рідного міста привезли Бондарчук Назар і Бігняк Марк.