Тернополяни здобули дві бронзові нагороди на Кубку України з гирьового спорту у Києві

В Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту серед дорослих (чоловіки, жінки) пам’яті загиблих спортсменів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Турнір, який проходив під егідою Міністерства молоді та спорту України та Союзу Гирьового спорту України, зібрав понад 250 учасників з 18 областей України. Участь у турнірі взяла і збірна Тернопільської області.

Бронзову медаль для нашої команди в категорії 73 кг у поштовху довгим циклом гир вагою 32 кг, з результатом 35 підйомів, виборов Володимир Гуменний. А ще одну бронзу тернополяни здобули у командній естафеті у короткому поштовху. У складі команди виступали  Денис В’юк, Василь Середюк, Сергій Сус та Володимир Гуменний.

Додамо, що змагання у Києві були відбірковими на чемпіонат світу, який відбудеться в грудні в Латвії. Тернопільську область на цьому престижному турнірі представлятиме Василь Середюк.