За підозрою у вчиненні крадіжки оперативники Тернопільського районного управління поліції затримали жителя Шумська
Понеділок, 16 жовтня 2023, 12:05
Зловмисник, гостюючи в тернополянина, поцупив його ноутбук. Вартість майна потерпілий оцінив у понад три тисячі гривень.
До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернувся житель обласного центру про те, що чоловік, якого він запросив у гості, викрав ноутбук. Як з‘ясувалося, потепілий покликав до власного помешкання невідому особу, аби було з ким випити. Коли ж спиртного забракло - господар вирішив побігти до крамниці, залишивши гостя самого в квартирі. Як повернувся – незнайомця вже не було. Разом з ним пропав і ноутбук.
Поліцейські оперативно відреагували на звернення тернополянина і за декілька годин встановили та затримали підозрюваного. Той з краденим гаджетом очікував на залізничному вокзалі потяг, аби доїхати додому.
Крадієм виявився раніше судимий за майнові злочини житель Шумська, 1981 року народження. Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Йому оголошено підозру за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу – крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
![за підозрою у вчиненні крадіжки оперативники тернопільського районного управління поліції затримали жителя шумська за підозрою у вчиненні крадіжки оперативники тернопільського районного управління поліції затримали жителя шумська](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/uploads/public/652/ced/fb3/thumb_135506_800_600_0_0_auto.jpg)