Тернопільські метальники здобули 12 медалей на фінальних змаганнях Кубку України та Всеукраїнських змаганнях пам’яті Євгена Сюча в Києві

«Шаленого успіху добилися атлети нашої області в фінальних змаганнях Кубку України та Всеукраїнських змаганнях пам’яті заслуженого тренера України Євгена Сюча з легкоатлетичних метань, які пройшли 14-15 жовтня на спортивно-тренувальній базі «Конча Заспа» в місті Києві», - інформує Федерація легкої атлетики Тернопільської області на своїй сторінці у соцмережах. Учасниками змагань стали двісті атлетів з різних регіонів України. Команду Тернопільської області представляло 12 спортсменів з двох обласних шкіл: КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» та ОДЮСШ освіти. Наші атлети зуміли вибороти 12 медалей, з яких дві золотих, чотири срібних та шість бронзових.

Перше місце в метанні диску 1.75 кг серед молоді посів студент факультету фізвиховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Ігор Висоцький. А ще одну нагороду - срібного гатунку, Ігор завоював у штовханні ядра 7.260 кг. Також чемпіоном у метанні диску (2 кг) серед дорослих став Олександр Шилівський

Дві медалі здобув і учень Козівського ліцею імені Володимира Герети Максим Лаврик, який, виступаючи серед юнаків, став срібним призером в штовханні ядра 5 кг і отримав «бронзу» в метанні диску 1,5 кг. Срібні нагороди вибороли також Навроцький Олексій в штовханні ядра 6 кг і Сеньків Олександр (студент ЗУНУ) в метанні молота 6 кг серед юніорів.

Дві бронзові медалі дістались ще одному студенту ЗУНУ Андрію Кравцю, який посів третє місце в метанні молота 6 кг та штовханні ядра 6 кг серед юніорів. Серед юніорок відзначилась «бронзою» в штовханні ядра 4 кг Анастасія Мазурок (студентка ЗУНУ). Ще дві бронзові нагороди на рахунку студентів ЗУНУ Остапа Кур’євича в метанні молота 5 кг серед юнаків та Німащук Софії в метанні спису серед дівчат.

Тужеляк Денис (ЗУНУ) та Маргусь Ігор (Тернопільське ВПТУ №4) в штовханні ядра серед дорослих та юнаків зайняли четверті місця.

Тренують атлетів тренери Панасюк Іван, Яковів Василь, Дахновський Леонід, Шмуляєва Галина, Басараб Володимир, Головацький Микола, Салук Іван.

«Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо нових перемог та високих результатів», - наголошує Федерація легкої атлетики області.