Призерками всеукраїнського турніру стали юні борчині з Тернополя (ФОТО)

Юні борчині спортивної школи №1 міста Тернопіль на всеукраїнському турнірі у Хмельницькому вибороли дві нагороди.

Змагання «Олімпійські надії Поділля» тривали протягом двох днів та об’єднали майже 600 учасників.

За результатами, друге місце посіла Марія Видиш у ваговій категорії 29 кг. Третє місце здобула Аліна Ковальчук у ваговій категорії 27 кг.

До змагань спортсменок підготувала тренер-виклач Тетяна Сікновенко, поділилися у спортивній школі.

Хороший результат продемонстрував ще один учень спортивної школи Назар Кицкай, посівши 5 місце.

Нагадаємо, "Тернополяни" писали раніше про досягнення тернопільських спортсменів на цих змаганнях: Борець з Тернопільщини – чемпіон всеукраїнського турніру (ФОТО)