images/stories/logosait_new.jpg

 

Нідерланди нададуть Україні додаткові 2 млрд євро військової допомоги наступного року

Уряд Нідерландів виділив додаткові 2 мільярди євро на військову допомогу Україні у 2024 році.

Як пише "Європейська правда", про це заявила очільниця Міністерства оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, яку цитує Reuters.

За її словами, це рішення означає те, що підтримка України у війні проти Росії залишається непохитною.

Ці кошти є частиною ширшого пакета допомоги, який Нідерланди нададуть Україні наступного року, що включає початкові 102 мільйони євро на реконструкцію та гуманітарну допомогу, які будуть збільшені протягом року в разі потреби.

Оллонгрен зазначила, що після прийняття останнього пакета загальна сума підтримки, яку Нідерланди надали Україні, становить близько 7,5 мільярдів євро.

"Для мене найбільш важливим є те, що наступного року ми надамо додатково 2 мільярди євро на військову допомогу. "Це збереже нашу підтримку України і забезпечить її безперервність, що є критично важливим для України", – сказала вона, маючи на увазі вибори 22 листопада в Нідерландах, які змінять склад урядової коаліції.

Нагадаємо, на початку листопада Оллонгрен після візитів до Харкова та Києва пообіцяла виділити Україні 500 мільйонів євро на боєприпаси.

Читайте інтерв'ю Кайси Оллонгрен "ЄвроПравді" під час її вересневого візиту: "Є умови постачання F-16, тож реальний термін – 2024 рік"

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер