images/stories/logosait_new.jpg

 

Українська чемпіонка світу з сумо отримала підозру за підтримку «СВО»

Українська чемпіонка світу з сумо отримала підозру за підтримку «СВО»Ольга Давидко

Прокуратура Криму та Севастополя оголосила підозру першій в історії України чемпіонці світу з сумо Ользі Давидко. Її дії кваліфіковано як пособництво державі-окупанту (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Їй загрожує до 12 років позбавлення волі.

Спортсменка залишалася на території Криму після його окупації армією рф у 2014 році, почавши виступати за збірну Росії у 2016-му, та допомагала як волонтер, збираючи кошти на потреби армії країни-терориста.

«Після повномасштабного вторгнення росії в Україну вона організувала «волонтерський рух» в окупованому Криму та почала допомагати ворогу. Будучи публічною особою, жінка неодноразово виступала у пропагандистських ЗМІ з підтримкою «СВО» та регулярно публікувала повідомлення в соцмережах про збори та заклики допомогти окупантам. Зазначені дії підозрюваної спрямовані на допомогу державі-окупанту з метою заподіяння шкоди Україні шляхом передачі матеріальних ресурсів ворогу та його збройним формуванням», – йдеться у повідомленні прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, офіс якої знаходиться в Києві.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер