images/stories/logosait_new.jpg

 

Рекрутинг до ЗСУ: Міноборони підписало вже другу угоду

Рекрутинг до ЗСУ: Міноборони підписало вже другу угоду
НАТАЛІЯ КАЛМИКОВА, АРТУР МІХНО, ФОТО: МІНОБОРОНИ

В рамках проєкту "Рекрутинг" Міністерство оборони підписало вже другу угоду з компаніє Work.ua, яка надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно.

Джерелопресслужба Міноборони

Деталі: Угоду про співпрацю підписали заступниця міністра оборони Наталія Калмикова і співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

За словами Калмикової, система сучасного підбору кадрів для ЗСУ має запрацювати якнайшвидше, адже війська потребують фахових спеціалістів, а люди мають чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони йтимуть.

"Рекрутингова компанія надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно", — зазначила Калмикова.

Зі свого боку компанія Work.ua готова запропонувати послуги для системного підходу щодо залучення військовозобов’язаних до лав ЗСУ.

"Сьогодні ЗСУ потребують дуже багато спеціалістів із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварники, і будівельники. Ми хочемо надати можливість підрозділам набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті. Ця співпраця зробить наше військо набагато ефективнішим", — сказав керівник Work.ua.

Це вже друга рекрутингова компанія, з якою Міноборони уклало угоду. Оборонне відомство продовжує перемовини з низкою інших учасників ринку працевлаштування.

Що було раніше: Перед цим Міністерство оборони разом з організацією Lobby X запустили проєкт з рекрутингу до лав Збройних сил України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер