images/stories/logosait_new.jpg

 

Розвідка Британії: Росія накопичила запаси крилатих ракет для ударів взимку по Україні

Розвідка Британії: Росія накопичила запаси крилатих ракет для ударів взимку по Україні
ФОТО: GETTY IMAGES

За даними британської розвідки, Росія вже накопичила значні запаси крилатих ракет напередодні зими для атак на енергоінфраструктуру України.

Джерело"Європейська правда" з посиланням на розвідувальний огляд Міноборони Британії

Деталі: Британські аналітики нагадали, що у період з 18 по 19 листопада 2023 року Росія запустила близько 50 БПЛА "Шахед", переважно в напрямку Києва. Вони були запущені хвилеподібно з Курська і з Краснодара.

Однією з цілей Росії, ймовірно, було послабити українську протиповітряну оборону, щоб сформувати поле бою напередодні будь-якої скоординованої зимової кампанії із завдання ударів по енергетичній інфраструктурі України.

Росія вже майже два місяці утримується від запуску своїх головних крилатих ракет повітряного базування зі свого парку важких бомбардувальників, що, ймовірно, дозволило їй накопичити значні запаси цієї зброї, зазначили у МО Британії.

Росія з високою ймовірністю застосує ці ракети, якщо повторить торішню спробу знищити критично важливу національну інфраструктуру України, вважають у британському відомстві.

Що було раніше:

  • Наприкінці жовтня розвідка Британії відзначила тривалу паузу у застосуванні Росією авіації далекої дії для ракетних ударів по Україні та пов’язувала це з накопиченням запасу на зиму.
  • Розвідка Великої Британії також заявила про все помітніше застосування Росією безпілотників-камікадзе "Ланцет" у ключовій контрбатарейній боротьбі.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер