Спортсмени з Тернополя вибороли одну золоту і дві бронзових нагороди на Кубку України з греко-римської боротьби серед юніорів у Тячеві

В місті Тячів (Закарпатська область) завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів U-20. Учасниками змагань стали 127 спортсменів  – найсильніщі борці України вікової групи до 20-ти років. Тернопільську область представляли на турнірі вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної Школи вищої спортивної майстерності.

В результаті у здобутку наших спортсменів одна золота та дві бронзових медалі. Зокрема, у ваговій категорії 67 кг Анатолій Паснак здобув бронзову нагороду та у ваговій категорії 72 кг Максим Радик став переможцем, а ще одну бронзу приніс команді Михайло Головко. Усі троє володарів медалей – призери турніру - є студентами ЗУНУ, - повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя на своїй сторінці у соцмережах.