images/stories/logosait_new.jpg

 

СБУ підтвердила інформацію про обшуки у Почаївській лаврі УПЦ МП (фото)

СБУ підтвердила інформацію про обшуки у Почаївській лаврі УПЦ МП (фото)
Обшуки вирішили провести після того, як представники лаври опублікували на сайті монастиря публікацію, у якій "ображали національну честь та гідність юдеїв, а також розпалювали релігійну ворожнечу до представників усіх церков, окрім УПЦ".

Також у тому ж дописі священнослужителі поставили під сумнів існування України як суверенної держави окремо від росії.

Ініційована Службою безпеки експертиза підтвердила наявність у тексті інтернет-публікації висловлювань, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу та ненависть.

"У межах кримінального провадження за ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, релігійної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України",відзначили в СБУ.

Комплексні заходи проводять співробітники СБУ в Тернопільській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.

Нагадаємо, сьогодні з Свято-Миколаївського собору у Кременці виселяють прихожан та прихильників московського патріархату, а до Почаївської Лаври з обшуками завітали працівники СБУ.

"Тернополяни" писали, що у Тернополі "Правий сектор" прийшов під стіни московської церкви.

 

 

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер