images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі проведуть захід «Кроки до допомоги» в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства»

4 грудня в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» у Тернополі проведуть захід «Кроки до допомоги», який покликаний продемонструвати, що допомога завжди поруч та звертатися за нею – це прості та важливі кроки.

Учасники дізнаються історію особи, яка потрапила у коло насильства, але вирвалася з нього, звернувшись за допомогою до спеціалізованих служб підтримки.

Початок маршруту від Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка до Денного центру соціально-психологічної допомоги.

На учасників очікує багато цікавої та корисної інформації, адже впродовж усього маршруту будуть розміщені таблички з QR-кодами з посиланнями на інформаційні матеріали про акцію, сервіси допомоги для постраждалих та інше.  На фінальній табличці можна знайти посилання на Insta-маску та рамку для фото на Facebook.

Організатори підготували для учасників символічні подарунки - тематичні наліпки та силіконові браслети.

Захід організований управлінням сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради, комунальним закладом Тернопільської міської ради Тернопільським міським центром соціальних служб спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, у партнерстві з громадською організацією «Асоціація експертів із запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству» (GBV Асоціація експертів) у межах проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства» за підтримки уряду Канади (Embassy of Canada to Ukraine) та Великої Британії (British Embassy Kyiv).

Довідка. 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства - це кампанія, яка проводиться щороку в більшості країн світу. Вона починається 25 листопада з Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня - Дня прав людини. Кампанія консолідує людей та організації у всьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер